Okolí projektu

Architektonicky naprosto unikátní moderní ECO projekt, na dosah nedotčené přírody, a přitom nedaleko centra Mladé Boleslavi – to je ECO VILLAGE PODCHLUMÍ.

Vyrůstá uprostřed klidové zóny Podchlumí, jen pár kroků od meandrující říčky Klenice. Krásné, úsporné, nevšedně řešené a dostupné rodinné domy, představují bydlení nové generace.

Naším cílem bylo vytvořit dostupné nadstandardní bydlení, které citlivě splyne s okolní krajinou Podchlumí. K domům náleží zahrádky, slunné terasy a veřejné dětské hřiště. Prostorné domy mají promyšlené dispozice a obytné pokoje jsou orientovány na jih. Mysleli jsme i na tolik potřebné úložné prostory, které jistě oceníte.

Na projektu ECO VILLAGE bydlíte v přírodě a přitom to máte kousek do města. Jedná se o projekt, kde budete mít své soukromí, klid a zároveň nebudete muset trávit denně spoustu času na cestě domů, do obchodu či na sportovní aktivity. Dobrá dopravní obslužnost včetně veřejné dopravy, která Vás dopraví do pár minut vzdálených obchodů např. Olympia či Bondy, nebo do historického centra a také Vás rychle meziměstsky napojí na dálnici D10. Dojezdové vzdálenosti do práce, za nákupy či sportovní aktivitou se tak výrazně zkracují a Vy budete mít mnohem více času na své blízké nebo koníčky a záliby.

Vaše děti budou moci vyrůstat uprostřed přírody, která svádí k těm nejlepším hrám např. na veřejném dětském hřišti, které je součástí projektu. Strávit odpoledne s rodinou v přírodě je víc než snadné, stačí vyjít z domu do lesoparku Štěpánka. Pěšky, na kole po cyklostezce, se psem apod. Chtete si jít s dětmi zaplavat do bazénu nebo zažít nějakou aktivitu v lesoparku Štěpánka? Není žádný problém, městský bazén i park Štěpánka jsou vzdáleny 10-12 min. pěšky nebo 1-2 minuty autem.